UZMAN SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ

HAKKIMIZDA;

Uzman Satranç İletişim

Pic

Uzman Satranç

Misyonumuz

Her yaş ve her seviyeye hitap eden programlarımız ile Bursa satrancı'na hizmet vermekteyiz. Farklı çalışma grupları oluşturarak başlangıç, orta ve ileri seviyede satranç eğitimleri ile öğrencilerimizin bu eğitim süreçlerini tamamlayıp bir üst seviyeye ulaşmalarını sağlamaktayız. Ayrıca üst düzey turnuvalara katılacak sporcular yetiştirerek, sporcularımızın birçok alanda başarı elde etmelerinde rehberlik etmekteyiz.

Kurum içi derslerimizde uyguladığımız eğitim müfredatı ve eğitim materyalleri ile öğrencilerimizin severek ve eğlenerek satranç öğrenmelerini sağlıyoruz.

Ayrıca,satranç alanında eğitim, seminer ve sunumlarla ilkokul, ortaokul, kolejler ve okul öncesi kurumlara, proje desteği sağlamaktayız. Sizleri Bekliyoruz.

Pastel Boya Tekniği İle Natürmort Çalışmalarımızdan Bir Örnek.

Pastel Boya Tekniği İle Natürmort Çalışmamızdan Bir Örnek.

Resim Dersi Etkinliklerimiz;

Sanat Eğitimi, biçim oluşturan düşünme etkinliğidir.Sanat ve eğitim düşünmeye dayanmalıdır...Paul KLEE.

Sanat eğitimi, öğrencilerin genel eğitimi içerisinde önemli bir yere sahiptir. Yaygın biçimde düşünüldüğü gibi, sanat eğitimi yalnızca yeteneklilerin eğitimi için bir "lüks" değil, herkes için gerekli bir kişilik eğitimidir. Burada sanat eğitiminden amaçlanan, sanatçı yetiştirmeye yönelik eğitim değil, bireyin sanat yoluyla eğitimi, yani bireyin estetik eğitimidir. Çocukların yaratıcı güçlerini ortaya çıkarmasına yardımcı olacak şartları hazırlayan ve bireyin kişilik kazanmasını amaçlayan bir etkinliktir.
Suut Kemal Yetkin: "Sanat eğitimi bir çeşit ahlâk eğitimidir" diyerek, Çocuk yetişmesinde, kişiliğinin olumlu yönde gelişebilmesinde sanat eğitiminin ne denli önemli olduğunu belirtir.

Üreten, seçen, beğenen, kendini ifade edebilen çocuk içinde yaşadığı toplumun bir üyesi, geleceğinin temsilcisidir.

Konu başlıkları altında değerlendirilen sanat dersi çalışmalarımızla ilgili;
detaylı bilgi almak için sizleri kurumumuza bekliyoruz...

Resim Dersi Etkinliklerimiz;

*Çalışmalarımız Devam Ediyor.*

Copyright © 2014 - Tüm Haklarımız Saklıdır. | Uzman Web Design Uzman Satranç Eğitim Merkezi